herb Unia Wąbrzeźno
KS Chełminianka Chełmno   Unia Wąbrzeźno

2011-05-07, 10:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz rozpoczął się tragicznie dla naszego zespołu, od pierwszej minuty to goście atakowali nie wypuszczając nas z własnej połowy. Przyniosło to rezultat już w 3min gdzie w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik gości bodajże Tomek Liszaj ,który został z faulowany w polu karnym przez naszego bramkarza i sędzia odgwizdał rzut karny. Pewnie na bramkę zamienił go kapitan gości Kamycki. Następne 10min cały czas goście atakowali, nam pozostawało bronić się lecz w końcu nabraliśmy pewności siebie i od 20 min meczu zaczęliśmy dominować na boisku. W 25min meczu pięknym górnym wysunięciem za obrońców popisał się Miłosz Dobracki, do piłki doszedł Przemysław Zarębski i pewnie zamienił podanie na bramkę. Nie poprzestawaliśmy atakować po strzeleniu bramki i w 43min znów dogrywał nasz stoper Miłosz Dobracki i znów perfekcyjnie wykończył akcję Przemysław Zarębski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1.

Druga Połowa rozpoczęła się dobrze dla naszego zespołu w 55min piłkę po raz trzeci dogrywał stoper Miłosz Dobracki z piłką minął się bramkarz gości i piłkę do pustej bramki umieścił po raz trzeci Szogi. Goście przy wyniku 3-1 atakowali większą ilością zawodników i w przeciągu kilku minut stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji lecz bez skutecznego wykończenia piłka trafiała w słupek lub mijała bramkę. W 70min meczu Przemysław Zarębski znów pokazuje klasę na boisku i umieszcza piłkę w siatce po raz czwarty. Goście do końca meczu atakowali i w końcu przyniosło to efekt w 83min bramkę po indywidualnym rajdzie zdobywają goście. Mecz był bardzo zacięty goście walczyli do ostatniego gwizdka. Wynik końcowy to 4-2.